Szkoła Językowa Warszaw
Zdrowie i Ty

Szkoła Językowa Warszawa Wola, Centrum, Tarchomin -Enjoy School

Obecnie, jeśli ktoś myśli o nauce języka obcego, to bardzo ważne, aby szkoła językowa Warszawa  Enjoy School rozważyć takie elementy, jak niezawodność i umiejętności z usług oferowanych przez placówki.

Szkoła Językowa w Warszawie – Enjoy School

Enjoy School to nowoczesna szkoła języków obcych działająca w Warszawie od 2018 roku na Naszym Rynku. W trakcie istnienia wykształciliśmy kilka tysięcy słuchaczy indywidualnych i pracowników firm. Od trzech lat lektorzy naszej szkoły prowadzą również zajęcia na podyplomowym Studium Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej.

Kursy językowe Warszawa Wola, Centrum, Tarchomin

Kursy językowe organizowane przez Enjoy School  prowadzone są na podstawie najnowocześniejszych metod i starannie dobranych pomocy dydaktycznych. Tak aby naukę języka angielskiego uczynić jak najbardziej skuteczną, a jednocześnie stymulującą i przyjemną. Pracujemy w oparciu o podręczniki najbardziej renomowanych wydawnictw brytyjskich  takich jak Oxford University Press, Cambridge University Press, Longman.

Nasza działalność koncentruje się w znacznym stopniu na przygotowaniu do renomowanych egzaminów językowych potwierdzających znajomość języka angielskiego, polskiego i hiszpańskiego oraz dających gwarancję sukcesu w życiu zawodowym. Istnieje kilka opcji:

Metody nauki w szkole Językowej w Warszawie

1) Po każdym etapie nauki i zaliczeniu testu słuchacz otrzymuje certyfikat wewnętrzny .

2) Od 2018 roku jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TOEIC. W dowolnym terminie można zdawać międzynarodowy certyfikat znajomości jęz. angielskiego w środowisku pracy TOEIC.

3) Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu słuchacz może zdawać popularne egzaminy Cambridge FCE, CAE, CPE, organizowane przez British Council w Warszawie

W celu pogłębienia znajomości języka angielskiego i kultury angielskiej proponujemy Państwu również wyjazdy szkoleniowe do Wielkiej Brytanii (współpracujemy z Oxford Language Centre, King Street College i innymi szkołami).

Nawet więcej, jeśli to jest w przypadku drugiego języka, a mianowicie, jeżeli jest to niezbędne do nauki języka, który nie jest naszym ojczystym języku i jest używany jest za trzeci język na świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej Sprawdź: https://enjoyschool.eu/kontakt/

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *